ÚvodO spoločnostiAktuality

Aktuality

Vladimír Matuščin: Na konci všetkého stojí vždy spokojný klient

Vladimír Matuščin 13. Augusta 2023 | 

Jeden z prvých členov spoločnosti INSIA a hrdý otec dvojičiek. Vladimír Matuščin, ktorý pôsobí v oblasti sprostredkovania finančných služieb už viac ako 23 rokov a konkrétne pre INSIA už viac 18 rokov, Vám prezradí aké sú benefity tejto profesii.

Storno v cestovnom poistení v súvislosti s prírodnými katastrofami

Storno v cestovnom poistení v súvislosti s prírodnými katastrofami 30. Júla 2023 | 

Kritická situácia v súvislosti s požiarmi na ostrove Rodos a Korfu skomplikovala pobyt nielen vycestovaným dovolenkárom, ale aj ľuďom, ktorí mali naplánovanú dovolenku do týchto destinácií.  Ako môže v takejto situácii pomôcť poistenie? 

Asistenčné služby od Europ Assistance

Asistenčné služby od Europ Assistance 26. Júla 2023 | 

Leto sa nám rozbehlo, dovolenky sú v plnom prúde a asistenčné služby pre motorové vozidlo sa na cestách môžu hodiť.

Cestovné poistenie pre psov do zahraničia

7. Júla 2023 | 

V dnešnej dobe čoraz viacej ľudí preferuje cestovanie so svojím štvornohým miláčikom. Veď prečo by si nemal užiť dovolenku rovnako ako my? Na čo by sme však nemali zabúdať, aby sme mali hladký priebeh dovolenky?

Vstup do II. Piliera je od 1. mája 2023 povinný

30. Júna 2023 | 

Tento rok sa nesie v znamení rôznych noviniek v oblasti dôchodkového systému. Tá najväčšia sa týka hlavne mladých ľudí a ich dôchodkového sporenia. Koho sa táto zmena, konkrétne týka? Čo je II. Pilier? A čo ak si nevyberiem správcovskú spoločnosť? Odpovede na všetky tieto otázky nájdete v našom článku.

Na dovolenku jedine s AutoMobilom

Na dovolenku jedine s AutoMobilom 20. Júna 2023 | 

Nech už ste nadšený cestovateľ, ktorý miluje objavovanie nových ciest, alebo skúsený vodič, ktorý hľadá lepšie spôsoby, ako mať všetky informácie na jednom mieste, vďaka aplikácii AutoMobil vás nemôže nič prekvapiť. Pripravte sa na to, aby ste sa pustili do dobrodružstva s touto úžasnou mobilnou aplikáciou a nechajte sa uniesť jej nekonečnými možnosťami využitia.

Ochrana detí je vždy na prvom mieste

Ochrana detí je vždy až na prvom mieste 1. Júna 2023 | 

Deti sú našou budúcnosťou a bohatstvom. Je prirodzené, že sú hravé, živé a častokrát stačí chvíľka nepozornosti a...V lepšom prípade ide o odreté koleno, v tom horšom, ak dieťa napr. spadne z výšky, alebo je zranené pri dopravnej nehode či pri športe, situácia môže byť zásadne horšia. Ako však deti rastú, majú vlastnú cestu, robia vlastné rozhodnutia, ktoré tak isto môžu smerovať k životným zvrtnutiam, neraz aj s fatálnymi následkami. Či je dieťa malé alebo už adolescentné, úraz alebo vážna choroba dieťaťa sa stávajú „zákrutou“ v živote rodiny. 

Aplikácia AutoMobil Vám ukáže, kde presne parkuje Vaše auto!

Aplikácia AutoMobil vám ukáže, kde presne parkuje vaše auto! 30. Mája 2023 | 

Hľadanie zaparkovaného auta na zaplnenom parkovisku alebo vo veľkom, cudzom meste môže byť frustrujúce. Nehovoriac o strese pri blúdení lesom a hľadaní tej správnej lesnej cesty, kde ste svojho plechového miláčika len na chvíľku opustili. Aplikácia AutoMobil preto ponúka novú funkciu "Kde parkuje moje auto?" Vďaka nej si jednoducho uložíte GPS polohu vášho zaparkovaného vozidla priamo do aplikácie a blúdeniu je navždy koniec!

Chystáte se tohto roku do Chorvátska? Pripravte sa na tieto zmeny!

Chystáte se tohto roku do Chorvátska? Pripravte sa na tieto zmeny! 22. Mája 2023 | 

Mnohí z nás aj tohto roku vyrazia na dovolenku do Chorvátska. Na rozdiel od minulosti je už však Chorvátsko od 1. januára 2023 súčasťou Schengenského priestoru. Preto vám prinášame prehľad najdôležitejších zmien, ktoré vás tam čakajú, ako aj pár skvelých tipov, na čo by ste nemali zabudnúť ešte pred odchodom.

Zdražovanie poistenia áut sa týka všetkých vodičov

Zdražovanie poistenia áut sa týka všetkých vodičov 10. Mája 2023 | 

Cena poistenia rastie. A nielen preto, že náklady na opravy áut sa v posledných rokoch zvýšili. Svoj podiel na tom má aj vysoká inflácia. Máme pre vás niekoľko tipov, ako môžete napriek zdražovaniu na poistení ušetriť alebo získať najvýhodnejšiu ponuku.